Tutustu! 

Ihmiset Varapuun takana 

Mikko Sjögren
Päävalmentaja, perustaja

mikko@varapuu.fi

Mikko Sjögren on valmentaja, puhuja ja Valmennusyhtiö Varapuun perustaja. Kokemuksensa kartuttamana Mikko osaa yksinkertaistaa vaikealtakin tuntuvia talouskäsitteitä ja hänen asiakkaansa ovat saaneet poikkeuksellisia tuloksia sijoittamisen parissa.

 

Petri Wirzenius
Valmentaja

petri@varapuu.fi

Petri Wirzenius Entinen ulosottovelkojen maksaja, nykyinen Rahataidonvalmentaja™, joka on auttanut satoja ihmisiä parantamaan talouttaan konkreettisin työkaluin.

Mia Paunonen
Asiakaspalvelu

info@varapuu.fi

0207353420

Daniel Schmidt
Puhelinmyyjä & airbnb-moguli

daniel@varapuu.fi

0406550117

Tämän kerhon kätevin jokapaikan höylä ja työasioissa myös yllättävän pätevä.

Jaakko Lahtinen
Markkinointi

jaakko@varapuu.fi

044 219 1841

Vilkutan ja välkytän Varapuun mainoksia ympäri nettiä ja mietin mainoksiin hauskoja vertauskuvia. Shorttaan liian innokkasti Dow Jonesia. 

Lauri Salonen
Myynti

lauri.salonen@varapuu.fi

 

Lauri Risku
Lord Late – Videokeisari

lauri@varapuu.fi

“Äkkii nyt mun nauha loppuu, eiku ei lopukkaan”

Paula Harmaala
Varapuu Magazine päätoimittaja

paula@varapuu.fi

Lari Raitavuo
Hallituksen puheenjohtaja

Matti Tjäder
Hallituksen neuvonantaja

matti@varapuu.fi

Nähdään tapahtumissa, kuullaan puhelimessa tai viestitellään sähköpostilla!  

Haluatko mukaan tiimiin? 

info@varapuu.fi